Головна » 2017 » Квітень » 8 » Міжнародний день спорту
21:51
Міжнародний день спорту

6 квітня відзначається Міжнародний день спорту. Ми не могли залишатися осторонь. Зранку було проведено танцювальний флешмоб. Поєднуючи танцювальні рухи та зарядку, учні отримали заряд позитиву та драйву на весь день.

Далі, вчителями фізкультури Бубою І. С. та Миськом Т. Л., було організовано змагання між учнями 3-5 класів під назвою «Веселі старти».

У цій боротьбі переможцями виявилися учні 4 класу, срібло дісталося учням 5 класу, бронзовими призерами стали третьокласники. Команди були нагороджені грамотами, а кожного гравця – солодкими подаруночками.

Малеча передала дух змагання старшим учням: у конкурсі «Суперспортсмени» 6 клас кинув виклик десятикласниками. Боротьба точилася майже годину і переможцями стали учні 8 класу. Збірна школи у складі учнів 10 та 9 класів посіла 2 місце. Бронзу поділили сьомий та шостий класи.

У школі цілий день панувала ні з чим незрівнянна позитивна атмосфера та дух змагань. Усі залишилися задоволені, а головне – поздоровішали.