Прощавай, Букварику, в школі перший друже,

Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже

Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1 класі 19 ... Читати далі »

Просмотров: 399 | Добавил: школа | Дата: 23.05.2017 | Комментарии (0)

У п'ятницю, 19 травня, в нашій школі було проведено турнір по футболу серед юнаків 2002-2003 р. н. "Кубок Пролісок".

У турнірі брали участь 5 команд із сіл - Висоцьк, Орв'яниця, Золоте, Берестя та, звичайно ж, Людинь. Як на будь-яких змаганнях, на турнірі були переможці та переможені. У чесній боротьбі золото завоювали хлопці із Берестя. 2-ге місце зайняла команда із Висоцька. Бронзу вибороли господарі турніру. 4-те місце зайняла Орв'яниця, 5-те - хлопці із Золотого.